Vedecky podložené výsledky

Naše vedecké postupy sú vždy aplikované a kontrolované za prísnych podmienok. Preto si môžeme byť istí, že prinášajú výsledky, ktoré očakávate.

Náš výskum = starostlivosť o vaše zdravie.

Garancia

Garancia najvyšších štandardov

Séria Merz Spezial bola vyvinutá tímom vedeckých odborníkov a každý z produktov bol dôkladne testovaný pomocou vedeckých metód. Všetky produkty Merz Spezial boli podrobené prísnym kontrolám kvality a osobitná pozornosť sa venovala zabezpečeniu dobrej znášanlivosti zloženia.

Zložky vo všetkých produktoch Merz Spezial boli vybrané tak, aby poskytovali príslušné živiny v správnom pomere a podporovali prirodzené biologické procesy.

Vedecké dôkazy

Produkt Merz Spezial Dražé pracuje s vaším telom a dosahuje krásne výsledky. Tu sa môžete dozvedieť viac o vedeckých princípoch, na ktorých sú naše produkty založené.

Ak sa chcete dozvedieť viac o účinnosti produktov Merz Spezial a ich špeciálnom zložení, vyberte si produkt a kliknite na odkaz:

Záruka Merz Spezial

Merz Spezial je značkou číslo jedna na nemeckom trhu v oblasti „krása vychádza zvnútra.“ * Naše výrobky sú vyvíjané a testované v Dermatologickom výskumnom centre Merz vo Frankfurte v Nemecku. Tu prechádzajú prísnou kontrolou, ktorá overuje a potvrdzuje ich výnimočnú kvalitu.

* Nielsen: OTC; Segment HCD Skin | Hair | Nails combinations; MAT May 2017

Máte otázky?
Tu nájdete odpovede